MEBLE SYSTEMOWE

meble tapicerowane

MEBLE TAPICEROWANE

Meble tapicerowane modułowe to świetna propozycja dla Wszystkich, którzy w swoim wnętrzu pragną wykreować niepowszednią, gustowną  i harmonijną aranżację. Tworzone z modułów zestawy mebli wypoczynkowych można dopasować do wielkości i charakteru wnętrza oraz do potrzeb domowników. Poszczególne elementy  można zestawiać w dowolne konfiguracje. Dużym atutem jest funkcjonalność każdego z modułów – dzięki zastosowaniu praktycznych rozwiązań w postaci pojemnika na pościel, funkcji spania lub praktycznego schowka. Ponadto niektóre moduły mogą być zaopatrzone w regulowane zagłówki lub bardzo komfortową opcję elektrycznego lub manualnego relaksu w fotelu.  Dodatkowo każdy z modułów może być wykonany w różnych tkaninach, co pozwala na tworzenie bardzo indywidualnych aranżacji.

Tak szeroka gama rozwiązań,  funkcjonalność i praktyczność mebli modułowych tapicerowanych pobudza  kreatywność i pozwala na stworzenie niepowtarzalnego salonu lub pokoju wypoczynkowego,  a korzystając z ciekawych możliwości pozwala mebel dopasować indywidualnych potrzeb.

meble twarde

MEBLE TWARDE

Salon to miejsce,  które po ciężkim, męczącym  dniu pracy służy nam do odpoczynku i relaksu. Do komfortowej sofy , czy narożnika czasem  wystarczy tylko dopasowana szafka rtv i mały stolik kawowy. Niejednokrotnie jednak salon jest jednocześnie również sypialnią i pokojem dziennym. Wtedy idealnym rozwiązaniem okazują się być kolekcje  mebli twardych. Różnorodność brył -szafy, witryny, komody- pod względem funkcjonalności i wielkości pozwolą na umeblowanie nawet niewielkich przestrzeni. Mniejsze gabaryty brył pozwolą praktycznie w każdej chwili na przemeblowanie pokoju zgodnie z naszymi aktualnymi potrzebami.

Meble z  prezentowanych kolekcji można zatem dowolnie komponować i ustawiać w zależności od możliwości i naszej wizji przestrzeni  na wiele różnych sposobów.

Facebook