Jadalnia to idealne miejsce na wspólne codzienne przebywanie w gronie najbliższych, ale również świąteczne  biesiadowanie w towarzystwie rodziny i znajomych. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie każdy jednak ma możliwości, aby wygospodarować odrębne pomieszczenie do tego celu. Jesteśmy jednak pewni, że  każdy  w naszej ofercie stołów znajdzie coś dla siebie. Potrzebujemy jedynie wiedzieć jakie wymiary stołu Cię interesują. Stół dopasujemy do wybranego przez Ciebie stylu wnętrza. Bądź wspólnie nadamy mu wygląd, który spełni Twoje oczekiwania.

W ofercie posiadamy stoły już wyprodukowane – gotowe oraz stoły, które możemy wykonać na zamówienie: okrągłe,  kwadratowe, jak również prostokątne oraz owalne w rozmiarze określonym przez Ciebie. Wymiary – dowolne, standardowe bądź niestandardowe:) Dodatkowo mamy możliwość wyboru odpowiedniego frezu (brzegu). Mówimy na to po prostu wykończenie blatu.

Każdy stół na wymiar wykonany będzie z wysokiej jakości drewna bukowego lub dębowego. w bardzo bogatej kolorystyce bejc, farb krytych oraz lakierów wykończonych na tzw. wysoki połysk. Większość z prezentowanych przez nas modeli stołów, wykonana jest w wersji rozkładanej standardowo czyli z dwoma wkładami. W razie potrzeby większe stoły wyposażone mogą być w większą ilość wkładów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stołów na wymiar. Pytania wraz z innymi sprawami kieruj tędy, kontakt

Filtruj Produkty:

Cena:
-
Facebook