MATERIAŁ:
krzesła, które posiadamy w swojej ofercie pochodzą w większości od jednego producenta. Naszym zdaniem istny magik jeśli chodzi o drewno. Wszystkie krzesła wykonane są z drewna bukowego litego. Jest to bardzo mocne tworzywo. Poszczególne modele opcjonalnie mogą być wykonanie w drewnie dębowym.

KOLORYSTYKA:
krzesła mogą być malowane na dwa sposoby. Pierwszy to malowanie farbą. Dzięki czemu zaoferować możemy krzesła w dowolnym kolorze. Korzystamy z palety RAL. Często ułatwia to dopasowanie koloru do mebli kuchennych, które z reguły nabywane są przez Was wcześniej.
Druga wersja malowania to lakierobejce. Posiadamy wzorniki od producenta. Z pośród nich na miejscu wybieramy odpowiedni kolor do pokrycia elementów drewnianych krzeseł. To rozwiązanie bardzo ładnie eksponuje naturalny charakter krzeseł. Dzięki temu rozwiązaniu minimalizujemy ryzyko odprysku farby.

TAPICERKA:
Oczywiście każdorazowo tapicerka na krzesłach jest zmieniania. Kwestia tego co Ci się spodoba i co wybierzesz. W tym kroku możesz liczyć na nasze wsparcie i wiedzę odnośnie materiałów obiciowych.

Filtruj Produkty:

Cena:
-
Facebook