MW Logo

O tym co tu będzie i jak będzie!

Logo Meble Wrocław

Koncept Mebli Wrocław zrodził się w naszych głowach, wraz z początkiem 2018 r. W trakcie pracy, rozmów z klientami, osobami, które nam do tej pory zaufały dostrzegliśmy konieczność podzielenia naszych dwóch asortymentów. Oferowanych przez nas do tej pory pod jednym dachem. Do dziś działaliśmy jako „Queen Salon Meblowy”. Gdzie oferowaliśmy meble klasyczne. Jednak te meble za bardzo gryzły się ze stylową częścią sklepu. To właśnie od niej wszystko się zaczęło i dla niej chcemy zarezerwować nazwę „Queen S.M.” Wielu z Was odwiedzając nas sądziło, że wszystkie meble, które posiadamy w ofercie są produkcji amerykańskiej. Co prawdą nie jest. Po paru takich przypadkach wiedzieliśmy, że musi narodzić się nowa marka. Marka, która raz na zawsze rozwieje wątpliwości. Marka, która grubą kreską oddzieli to co możecie zobaczyć pod adresem Al.A.Brucknera 25-43 we Wrocławiu.

Wygląd tego miejsca, styl strony, dostępna oferta. Nic nie jest przypadkowe. Wszystko zostało przemyślane, natomiast pytanie czy odpowiednio? Jeśli zauważyliście coś co Waszym zdaniem powinno zostać zmienione na stronie czy w salonie. Dostosowane do Waszych potrzeb. Prosimy dajcie nam znać. Wszelkie sugestie są mile widziane. Wierzymy, że dialog to podstawa. Pozwólcie nam razem z Wami stworzyć to miejsce  –>  kontakt

Tworząc ten wpis chcielibyśmy wyznaczyć pewnego rodzaju datę, którą później będziemy mogli traktować jako dzień powstania marki. Gdyż jej tworzenie to długi proces złożony z wielu etapów. Po przeczytaniu tego akapitu, postarajcie się wymazać z głowy starą wersję sklepu. Jeśli kiedykolwiek mieliście  z nami do czynienia. 

Od dziś chcemy być znani jako – inna perspektywa na zakup mebli we Wrocławiu. Tak chcemy być postrzegani!                      

Facebook